Ben op zoek

Zoek je die persoon die jou verder kan helpen? Hieronder staat een lijst met contactgegevens van collega's die iets voor je kunnen betekenen. Niet gevonden? Leg je vraag voor aan je leidinggevende.

HR Support Amstelveen
Telefoonnummer 51 797

  • Jennifer Kramer - Verkoopkantoren Regio West, achtervang DCS
  • Tara Ko - Verkoopkantoren Regio Oost, achtervang DCA
  • Pascal Visser - Centraal Kantoor, projecten
  • Sharon Janmaat - Zuidelijke Verkoopkantoren Regio West/Oost, Distributie


HR Support Alphen

  • Daisy Loupatty - DC Alphen aan de Rijn, telefoonnummer tst. 61 245
  • Ria den Drijver - DC Alphen aan de Rijn, telefoonnummer tst. 61 243


HR Support Strijen

  • Marrie van der Feest - DC Strijen
    telefoonnummer tst. 62 703
    Aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag.



Veiligheid

Nico Boerman (manager security & bhv)

n.boerman@technischeunie.com - 020 5450433

René Grob (arbo coördinator)

r.grob@technischeunie.com - 0172 469200



Gezond eten

Vitam Amstelveen

Mirjam de Vries (restaurantmanager)

tu.amstelveen@vitam.nl - 020 5450646


Vitam Alphen

Herman Moerbeek (restaurantmanager)

tu.alphen@vitam.nl - 0172 469200


Vitam Strijen

Margriet Zwijgers (restaurantmanager)

tu.strijen@vitam.nl - 07 6749749

Sportactiviteiten

Fietsen: Harm Molenaar

h.molenaar@technischeunie.com

Hardlopen: Frank van Pelt

f.van.pelt@technischeunie.com

Roparun: Cynthia de Graaf

c.de.graaf@technischeunie.com



Interne Communicatie

Ruud Bouten en Lorianne Mutsaers tu.nu@technischeunie.com



Pensioen

  • Harm Dhondt (manager pensioenbureau)
    h.dhondt@technischeunie.com - 020 5450652
  • Heleen Verbaan (pensioenadministrateur)
    h.verbaan@technischeunie.com - 020 5450653



Opleiding en Ontwikkeling

  • Jessica Blom (adviseur Inkoop, intern opleidingsaanbod)
    j.blom@technischeunie.com - 06 41 72 82 02
  • Ivar Hooghoff (adviseur TU Campus, IT, Legal, Marketing & E-commerce, Finance, Facility, HR & IC)
    i.hooghoff@technischeunie.com - 06 38 32 91 15
  • Ellen Kaptein (adviseur Logistiek)
    e.kaptein@technischeunie.com - 06 10 79 65 07



Vertrouwenspersonen
Paula Reinders (CK Amstelveen) - 020 545 04 27
Carina Pel (VK Hilversum) - 06 391 074 26
Renée Dupon - de Vries (DC Alphen) - plvv. lid: 0172 469 233